Şirketimiz 2002 yılında faaliyete başlamış ve geçen 9 yıllık süreçte öncelikle narenciye alanında çalışmış;iç ve dış piyasalarda narenciye ürünlerinden daha çok mandalin ve limon ihracatı ve bunun yanında Türkiye içinde zincir marketlerde satışını gerçekleştirmiştir. Bu arada zincir marketlerle olan ticaretinin gelişmesi ile tropikal ürünlerin ithalatı konusunda çalışmalar yapmış ve 2008 yılında bu alanda da aktif olmuştur.

Öncelikle elma ve ananas konusunda sektörün öncülerinden olan şirketimiz bu çeşitlere ilave olarak kivi,üzüm,armut ve zencefil gibi ürünleri de yılın uygun zamanlarında portföyüne katmıştır. Ağırlıkla Migros,Tansaş,Şok,Carrefour,Metro ve diğer zincir mağazalarda tedarikini sağladığımız ürünlere şirketimiz aracılığı ile yılın 12 ayı ulaşabilirsiniz. Narenciye ürünlerine yönelik olarak İzmir-Menderes’te bulunan fabrikamızda gerek paketleme ve gerekse depolama Türkiye standartlarının üstünde modern imkanlarla mevcuttur.

Toplam olarak bu tesiste günlük 150 ton narenciye paketleme ve toplamda 1000 ton soğuk hava depolama imkanı ve günlük 30 ton narenciye fileleme makineleri vardır. Gerek fason paketleme ve depolama ve gerekse kendi iç ve dış Pazar müşterilerimiz için sevkiyatlar İzmir-Menderes’ten;ithal mallar için ise İstanbul-Ambarlı’dan yapılmaktadır